-100% на енергоаудит
Відшкодовуємо вартість енергоаудиту при покупці рекомендованого обладнання
Корзина
Стабілізатор напруги LVT АСН -1000

Стабілізатор напруги LVT АСН -1000

  • Виробник: LVT
  • Модель: LVT АСН-1000
  • Наявність: Є в наявності
  • 2400 грн.


Опис: Стабілізатор напруги LVT АСН -1000

Стабілізатори релейні  від компанії «LVT» відрізняються високою надійністю і якістю збірки. Моделі стабілізаторів в першу чергу відрізняються невеликими габаритними розмірами, поліпшеним інтерфейсом і простотою управління настройками стабілізатора. Вся лінійка стабілізаторів оснащена цифровим дисплеєм потужності споживання підключеного обладнання, вхідного і вихідного напруги. Стабілізатори «LVT» в своїй основі мають якісний тороїдальний трансформатор, мікропроцесорне управління і систему само-діагностики. Дотримання високих стандартів якості дозволяє випускати сучасні, надійні стабілізатори.

Стабілізатор напруги АСН-1000 призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до  1 кВт  від мережі 220 В, 50 Гц забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги, а також захист від зниженої і підвищеної напруги та високовольтних імпульсів. АСН-1000 призначений в першу чергу для захисту побутових холодильників, морозильних камер, систем управління автономного опалення та іншої електронної апаратури з асинхронними електродвигунами загальною потужністю споживання до 1000 Вт (пусковою до  3000 Вт).

АСН-1000 має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання підключеного приладу.  Пристрій обладнаний тепловим захистом і захистом від перевантаження.
Реле використовуються в АСН (автоматичний стабілізатор напруги) відключають навантаження за 4-5 мс. Час реакції електроніки - значно менше, і вирішальним є час спрацьовування реле. Тому, якщо поставити відсікач на квартиру або будинок, то при аварії він відключить побутові пристрої, але пізніше ніж стабілізатор. Відключення навантаження також залежить від алгоритму програми. Наприклад, при короткому імпульсі менше 1 мс, більшість відсікачів вимикають навантаження, але за цей час реле не встигає разомкнуться і високовольтний імпульс встигає пройти. У стабілізаторі такі імпульси згладжуються (поглинаються) варисторних захистом згодом спрацьовування 25 нс. і фільтруються автотрансформатором, а навантаження не вимикається.
 

Стабілізатори «LVT» АСН мають п'ять типів захисту:  

1. Тепловий захист. При підвищенні температури до критичного рівня 105 °С
2. Електронний захист від перевищення потужності. Захист спрацьовує за 2 сек. і оберігає від перевантажень і виходу з ладу підключеного обладнання.
3. Захист від високовольтних імпульсів, які можуть вивести електроніку побутових приладів з ладу.  Стабілізатор напруги  «LVT» відфільтровує ці імпульси і перетворює їх в тепло.
4. Захист від тривалих перевантажень і стрибків напруги.
5. Захист від короткого замикання.
Основні характеристики:
Призначення для: пральної машини
Тип: релейні
Потужність, ква: 1
Точність стабілізації,%: 6
Кількість фаз: однофазні
Гарантія, міс: 24
Діапазон вхідної напруги:
Верхній поріг робочої напруги, в: 280
Нижній поріг робочої напруги, в: 145
Габаритні розміри:
Висота, мм: 85
Ширина, мм: 152
Глибина, мм: 210
Маса, кг: 4,3
Додаткові параметри:
Вихідна напруга, в: 220
Індикація: ЖК-дисплей
Матеріал корпуса: металевий
Матеріал трансформатора: мідь
Робоча частота, гц: 50
Спосіб підключення: Вилка 16 А
Тип монтажу: переносні
Охолодження: пасивне

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

стабілізатор напруги, lvt