-100% на енергоаудит
Відшкодовуємо вартість енергоаудиту при покупці рекомендованого обладнання
Корзина
Стабілізатор напруги Quant 33

Стабілізатор напруги Quant 33

  • Виробник: QUANT
  • Модель: Quant 33
  • Наявність: Є в наявності
  • 109050 грн.


Опис: Стабілізатор напруги Quant 33

Інверторний стабілізатор напруги Quant це сучасний стабілізатор, який регулює скачки вхідної напруги раніше, ніж вони потраплять на вихід стабілізатора.

Принцип дії:   коли на вході стабілізатора виникає стрибок напруги, то, поки цей скачок, дійде через фільтри стабілізатора Вашому побутової техніки — пройде до 10 мікросекунд. Таким чином відбувається тимчасова затримка між вхідний і вихідним напругою. Саме за ці десятки мікросекунд, стабілізатор Quant встигає відреагувати і зробити вихідна напруга вже номінальною 220 В і на 100% безпечною для споживання.

Наше досягнення — безпечна напруга

Quant-33 — трифазний стабілізатор з опцією однофазної роботи з блоком контролю фаз

Quant-33 це три однофазних інверторних стабілізатора напруги Quant-11 які працюють в парі з блоком контролю фаз. Головна відмінність Quant-33 від звичайного трифазного стабілізатора з синхронізатором в тому, що він не блокує роботу однофазних споживачів навіть якщо пропадуть дві фази.

Quant-33 це стабілізатор напруги з захистом на випередження без накопичення енергії. Стабілізатор вловлює всі скачки і викиди напруги. Все що відбувається на вході жодним чином не впливає на вихід. На виході буде завжди номінальне значення напруги — 220 В або 230 В на вибір. Під час процесу подвійного перетворення знищуються всі шкідливі імпульси і скачки напруги. Навантаження знаходиться під чуйною захистом стабілізатора.

Деякі види трифазних навантажень вимагають, щоб всі три фази:
— були присутні одночасно (якщо пропаде хоч одна фаза — аварія);
— не мали великого перекосу фаз за величиною (напруги з допустимим розкидом);
— мали правильне чергування фаз. При підключенні, завжди можна поміняти місцями дві фази, щоб чергування було правильним і мотори оберталися в потрібному напрямку. Але буває так, що при ремонті за межами підключеного споживача, після аварії, електрики можуть поміняти місцями фази так, що користувач про це не знає, і це призведе до аварії;
— були зрушені на правильний кут 120 ° (Невірне може вийти, наприклад, якщо на вводи сусідніх фаз випадково підключили одну і ту ж).

Наш блок контролю фаз побудований на базі багатофункціонального пристрою захисту реле контролю фаз від «Новатек-Електро» — РНПП 311М і магнітних пускачів Schneider Electric.

При аварії саме по трифазного харчування, наприклад: пропала одна фаза, або один стабілізатор був перевантажений і відключився, теж пропаде фаза, але на виході, або електрики переплутали черговість фаз (поміняли) — спрацює лише реле контролю фаз, і відключаться тільки трифазні навантаження. А однофазні навантаження не повинні проходити через магнітний пускач, яким керує реле контролю фаз — вони розлучаються трьома лініями, прямо з виходів стабілізаторів, як зазвичай. Додатково, варто автомат для відключення пускачів вручну.

Можна придбати всі складові самостійно і змонтувати все самому прямо в загальному електрощиті на об'єкті а можна придбати у нас готовий, зібраний міні-електрошкафчік, в якому все вже зібрано, і виведені дроти для підключення на виходи стабілізаторів (і на їх нульові клеми теж, на всі три). А також, за бажанням замовника і на його особистий розсуд, можна здешевити блок контролю фаз, орієнтовно до 30%, замінивши автоматику Schneider Electric на автоматику E.Next.

При застосуванні нашого блоку контролю фаз в окремому корпусі Ви отримуєте багато переваг перед так званим «трифазним» стабілізатором в одному корпусі з вбудованим реле контролю фаз. Підвищується надійність забезпечення правильним трифазним живленням — відповідних трифазних навантажень. Справа тут в тому, що, наприклад, пропажа або зміна чергування фаз можуть вийти з-за пошкодження (і /або подальшого ремонту) кабелю, що підводить вже після стабілізаторів. Якщо це був так званий «трифазний» стабілізатор в одному корпусі — то для підвищення безпеки потрібно прямо біля трифазних навантажень ставити реле контролю фаз з пускачем, для додаткового захисту від зникнення (перебитий кабель) або зміни напрямку обертання мотора (лагодили перебитий кабель і зростили не в тому порядку). Але якщо ви вже поставили наш блок біля навантаження — то більш нічого Вам і не потрібно для нормальної роботи трифазних навантажень, вони вже захищені, і стабілізатори позбавлять від перекосу фаз по напрузі, а розташування синхронізації, контролю за фазами — буде оптимально безпечним.

Будь-яка логістика (сервіс, установка, доставка) — спрощується малою вагою однофазного стабілізатора. QUANT взагалі приділяє велику увагу зручною логістиці, так як здоровий хребет людини важливіше будь-якої техніки. Поки будь-який виріб QUANT за вагою не перевищує 16 кг, включаючи, наприклад — 3 * 16 кг при установці на три фази стабілізатора 3 * 18 кВт. 16 кг легко переносить одна людина, 48 кг вже серйозний вантаж.

Технічні характеристики
Тип стабілізації Інверторний з випереджаючої захистом
Кількість ступенів Ступенів немає. Гладке регулювання.
Вихідна потужність на фазу при 220в, квт 11
Вихідна потужність на фазу при 110в, квт 5.5
Вихідна напруга, в 220 або 230
Номінальний вхідний струм на фазу, а 50
Струм перевантаження і кз на фазу, а 100
Час викл. з нагр. > 125%, сек. 10
Час викл. з нагр. > 150% -кз, сек. 1
Точність стабілізації,% 0.5
Діапазон вхідних напруг, в 90-350
Діапазон стабілізації, в 90-350
Діапазон робочих температур, ° с -5 ... + 40
Діапазон вологості,% 40 ... 80
Затримка перед включенням, сек. 6
Спосіб монтажу навісний
Клас захисту ІР20
Охолодження Примусове. Малошумне.
Кількість фаз 3
Сумісність з генератором немає
Функція компенсатора реактивного струму навантаження є
Функція обмеження струму є
Вимірювання потужності є
Механічний байпас є
Функція плавного пуску є
Дисплей є
Вихідна розетка 220/230 в є
Колір Світло сірий
Потужність на фазу, вт 21
Габарити одного модуля, мм., вхшхг 470х310х125
Вага одного модуля, кг ~ 15
Гарантія, міс. 60
Додаткова гарантія, міс. 60
Країна-виробник товару Україна
Країна реєстрації бренду Україна, м.Житомир
Виробник товару ТОВ «НВФ» «Квант-ІНЖИНІРИНГ

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

стабілізатор напруги, quant