-100% на енергоаудит
Відшкодовуємо вартість енергоаудиту при покупці рекомендованого обладнання
Корзина
Стабілізатор напруги Quant 108

Стабілізатор напруги Quant 108

  • Виробник: QUANT
  • Модель: Quant 108
  • Наявність: Є в наявності
  • 344040 грн.


Опис: Стабілізатор напруги Quant 108

Quant-108 – трифазний стабілізатор з можливістю однофазної роботи та наявним суматором потужності фаз (з вбудованим блоком контролю фаз). Quant-108 – це шість однофазних інверторних стабілізаторів напруги Quant-18, які працюють з суматором потужності. Головна відмінність Quant-108 від звичайного трифазного стабілізатора з синхронізатором в тому, що він не блокує роботу однофазних споживачів навіть, якщо з певних причин відсутні дві фази.

Суматор потужності Quant – це надійно упакований у сталевий корпус прилад з електроізольованим трансформатором та з клемами для підключення до нього стабілізаторів та підсумкового потужного навантаження. Суматор існує у трифазному виконанні з блоком контролю фаз. Кожна фаза такого суматора може об’єднати два стабілізатори потужністю до 17,6 кВт, отримавши 35, 2 кВт на фазу або 105,6 кВт сумарної потужності.

Блок контролю фаз у зв’язці з підсумковим модулем забезпечує пофазний контроль для навантажень, яким необхідно строго трифазне живлення, наприклад трифазні мотори. У разі несправності або відсутності однієї з фаз блок контролю відключить всі три фази від навантаження, не допускаючи їх пошкодження.

Quant-108 – це стабілізатор напруги з захистом на випередження без накопичення енергії. Стабілізатор вловлює всі скачки і викиди напруги. Все, що відбувається на вході, жодним чином не впливає на вихід. На виході буде завжди номінальне значення напруги – 220 В або 230 В на вибір користувача, адже під час процесу подвійного перетворення знищуються всі шкідливі імпульси і скачки напруги, тому навантаження знаходиться під надійним захистом стабілізатора.

Деякі види трифазних навантажень вимагають, щоб всі три фази:

  • були активними одночасно (відсутність однієї з фаз може спричинити аварію);
  • не мали великого відхилення фаз за величиною (напруга з допустимим розкидом);
  • мали правильне чергування фаз (при підключенні завжди можна поміняти місцями дві фази, щоб чергування було правильним і мотори обладнання оберталися в потрібному напрямі, але буває так, що при ремонті обладнання після аварії, наприклад верстата, електрики можуть поміняти місцями фази так, що користувач про це не знає, і це призведе до виходу з ладу обладнання;
  • були зміщені на правильний кут – 120 ° (неправильне положення може бути, наприклад, якщо на вході сусідніх фаз випадково підключили одну і ту ж фазу).

При застосуванні нашого блоку контролю фаз в окремому корпусі Ви отримуєте багато переваг перед так званим «трифазним» стабілізатором в одному корпусі з вбудованим реле контролю фаз. Підвищується надійність забезпечення правильним трифазним живленням відповідних трифазних навантажень. Справа в тому, що, відсутність або зміна чергування фаз може бути зумовлена пошкодженням (і / або неякісним ремонтом) кабелю після стабілізаторів. Якщо це був так званий «трифазний» стабілізатор в одному корпусі – то для підвищення безпеки потрібно прямо біля трифазних навантажень ставити реле контролю фаз з пускачем, для додаткового захисту від зникнення (перебитий кабель) або зміни напрямку обертання мотора (лагодили перебитий кабель і об’єднали не в тому порядку). Але якщо ви вже поставили наш блок біля навантаження – то більше нічого Вам не потрібно робити для якісної роботи трифазних навантажень, вони вже захищені, і стабілізатори позбавлять від перекосу фаз по напрузі, а розташування синхронізації, контролю за фазами – буде оптимально безпечним.

Технічні характеристики
Тип стабілізації Інверторний з випереджаючої захистом
Кількість ступенів Ступенів немає. Гладке регулювання.
Вихідна потужність на фазу при 220в, квт 35,2
Вихідна потужність на фазу при 110в, квт 17,6
Вихідна напруга, в 220 або 230
Номінальний вхідний струм на фазу, а 100
Струм перевантаження і кз на фазу, а 200
Час викл. з нагр. > 125%, сек. 12
Час викл. з нагр. > 150% -кз, сек. 1,5
Точність стабілізації,% 0.5
Діапазон вхідних напруг, в 90-350
Діапазон стабілізації, в 90-350
Діапазон робочих температур, ° с -5 ... + 40
Діапазон вологості,% 40 ... 80
Затримка перед включенням, сек. 6
Спосіб монтажу навісний
Клас захисту ІР20
Охолодження Примусове. Малошумне.
Кількість фаз 3
Сумісність з генератором немає
Функція компенсатора реактивного струму навантаження є
Функція обмеження струму є
Вимірювання потужності є
Механічний байпас є
Функція плавного пуску є
Дисплей є
Вихідна розетка 220/230 в є
Колір Світло сірий
Потужність на фазу, вт 44
Габарити одного модуля, мм., вхшхг 470х330х130
Вага одного модуля, кг ~ 20
Гарантія, міс. 60
Додаткова гарантія, міс. 60
Країна-виробник товару Україна
Країна реєстрації бренду Україна, м.Житомир
Виробник товару ТОВ «НВФ» «Квант-ІНЖИНІРИНГ

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

стабілізатор напруги, quant